Apie mus

Naudinga informacija
Nagų lakai internetu

Siūlome savo prekių asortimentą pradedantiesiems nagų meistrams ir pažengusiems, tikriems grožio profesionalams! Platus nagų priežiūros prekių pasirinkimas leidžia kiekvienam mūsų klientui sutaupyti savo brangų laiką ir dalį pinigų ieškant visko, ko reikia iš įvairiausių pardavimų vietų. Visko, ko reikia nagų profesionalams ir ne tik – rasite vienoje vietoje, itin patraukliomis kainomis!

Prekių užsakymas. Savo klientų patogumui siūlome įvairiausius nagų priežiūros prekių užsakymą internetu: prekių užsakymą el. paštu, telefonu arba asmenine žinute per socialinius tinklus (Facebook).

Atsiskaitymas. Galimas atsiskaitymas grynais pinigais atsiimant užsakymą adresu Laisvės pr. 60, Vilnius arba pasirinkus pristatymą į rankas Vilniaus mieste (užsakymas nuo €40 pristatomas nemokamai Vilniaus mieste); galimas apmokėjimas pavedimu (apmokėjimą reikia atlikti per 3 darbo dienas), informuokite mus, jeigu mokėjimas atliekamas ne iš savo sąskaitos.

Prekių pristatymas. Prekių pristatymas į "Lietuvos paštas" skyrius per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo. Pristatymo kaina: €2; Prekių pristatymas į "LP express" arba "Omniva" paštomatą per 1-3 darbo dienas. Pristatymo kaina: €3. Galimas nemokamas prekių atsiėmimas adresu Laisvės pr. 60, Vilnius.


Turite klausimų?
Susisiekite!

Prekių ženklai

pas mus rasite tik kokybišką produkciją!